REVMER - Revizyon Merkezi - Genel Fotoğraflar 01

Şanzıman arızaları ve arıza kök sebeplerinin tespiti için şanzıman üretici ve araç üretici firmalar tarafından kullanılan test cihazlarını bünyemizde bulundurarak doğru tespit yapabiliyoruz. Tüm otomatik araç şanzımanlarında bulunan arızalar için gerekli teknolojik donanıma, yazılıma, yedek parça ve bilgi birikimine sahip olmamız neticesinde hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet vermek öncelikli hedefimizdir.

Tam otomatik şanzımanlı araçlarda vites geçişlerindeki senkronizasyonu sağlamak, powershift şanzıman, DSG şanzıman gibi çift kavramalı şanzımanlarla Honda tarafından geliştirilen sürekli değişken CVT şanzımanlarında kalkışlardaki titreme ve sarsıntıları ortadan kaldırmak ve tüm şanzıman gruplarında şanzıman içerisindeki mekanik parçaların bakımını özenle yaparak müşterilerimizin karşılaştıkları problemleri çözüme kavuşturmak görev sorumluluklarımız içerisindedir.

Otomatik Şanzıman Revizyonu / Yenilemesi Nedir, Nasıl Yapılır? - 01 - Revmer - Revizyon Merkezi - Revmer.com.tr
HİDROLİK KONTROL ÜNİTESİ TEST CİHAZI

Otomatik Şanzıman Revizyonu / Yenilemesi Nedir, Nasıl Yapılır? - 02 - Revmer - Revizyon Merkezi - Revmer.com.tr

Tüm şanzıman gruplarının hidrolik ünite revizyon ve final testleri tarafımızca garantili olarak yapılmaktadır. Ayrıca tam otomatik şanzımanlarda oluşan tork konvertör problemleri garantili revizyon yapılarak giderilmektedir.

Otomatik Şanzıman Revizyonu / Yenilemesi Nedir, Nasıl Yapılır? - 04 - Revmer - Revizyon Merkezi - Revmer.com.tr
SELENOİD VALF TEST CİHAZI

REVMER ailesi olarak günümüz koşullarının gerektirdiği yeniliklere sahip olmakla birlikte, gelecek için de sürekli yeni adımlar atma gayreti içerisinde olup ekip olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sunduğumuz kaliteli hizmet ve garanti koşulları sayesinde Türkiye’nin 81 ilinde revizyon hizmeti vermenin gururuyla daima hizmet vermek için hazır durumdayız.

OTOMATİK ŞANZIMAN REVİZYONU FİNAL TEST AŞAMASI
OTOMATİK ŞANZIMAN REVİZYONU FİNAL TEST AŞAMASI

Ford Ranger, Ford Focus, Opel Astra, Opel Insignia, Fiat Freemont, Nissan, Hyundai, Honda, Mercedes, BMW, Renault, Volkswagen, Mazda, Peugeot, Kia, Toyota, Citroen vb. HER MARKA VE MODEL aracın / otomobilin şanzıman aksamlarını garantili olarak yeniliyoruz.

Otomatik Şanzıman Revizyonu / Otomatik Şanzıman Yenileme / Otomatik Şanzıman Tamiri / Otomatik Şanzıman Bakımı hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz: Otomatik Şanzıman Revizyonu

Diğer Yazılar