Motor Yenileme (Motor Revizyonu – Motor Rektifiye) Nedir ve Nasıl Yapılır? - RevMer - Revizyon Merkezi

Her parçanın olduğu gibi motor parçalarının da bir ömrü vardır. Motor yenileme / motor revizyonu işlemi; aşınmış bir motorun standartlara uymayan parçalarının (pistonlar, silindirler, krank mili, yağ pompası, termostat vb.) çeşitli talaşlı işlemler uygulanarak ve / veya değiştirilerek tekrar ilk günkü değerlerine getirilmesidir.

Yapılan motor revizyon işlemi sonucunda motorunuz ile çalışan tüm parçalarınız yenilerek ilk günkü değerlerine getirilir ve sürecin tamamı üretici firmalar tarafından belirlenen teknik değerlere uygun şekilde raporlanır.

Revmer – Revizyon Merkezi bünyesinde yapılan tüm motor revizyonu / motor rektifiye / motor yenileme işlemlerinde; motor ile birlikte çalışan tüm sistemler (turbo, EGR Valf, DPF (dizel partikül filtre), egzoz / eksoz, enjektör, direksiyon kutusu, direksiyon pompası, klima kompresör vb.) aynı çatı altında yenilenmektedir. Tek noktadan hizmet sağlamamızın avantajı garantili ve ekonomik çözümleri bir arada sunmamızdır.

Motor bloğu, silindir kapağı, krank mili, biyel kolu / kolları gibi parçaların rektifiye / talaşlı imalat işlemleri 50 yıla yakın tecrübesi ve Türkiye’de sektörünün öncü firması olan kardeş firmamız Şahin Rektifiye bünyesinde yapılmaktadır.

Komple motor revizyonu, motor yenileme, motor rektifiye hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın:

https://www.revmer.com.tr/hizmetler/servis-hizmetleri-ve-komple-motor-revizyonu/

Diğer Yazılar