Komple Motor Revizyonu, Yenileme ve Tamiri (Motor Rektifiye)

Komple Motor Revizyonu (Rektifiye) - Revmer - Revizyon Merkezi - Revmer.com.tr

Komple Motor Revizyonu (Motor Rektifiye)

En yeni ve gelişmiş teknoloji kullanılarak gerçekleştirilen komple motor revizyonu (motor rektifiye) işlemi sonucunda motorunuz ile çalışan tüm parçalarınız yenilerek ilk günkü değerlerine getirilir ve sürecin tamamı üretici firmalar tarafından belirlenen teknik değerlere uygun şekilde raporlanır.

Revmer – Revizyon Merkezi bünyesinde yapılan tüm motor revizyonu / motor rektifiye / motor yenileme işlemlerinde; motor ile birlikte çalışan tüm sistemler (turbo, EGR Valf, DPF (dizel partikül filtre), egzoz / eksoz, enjektör, direksiyon kutusu, direksiyon pompası, klima kompresör vb.) aynı çatı altında yenilenmektedir. Tek noktadan hizmet sağlamamızın avantajı garantili ve ekonomik çözümleri bir arada sunmamızdır.

Motor bloğu, silindir kapağı, krank mili, biyel kolu / kolları gibi parçaların rektifiye / talaşlı imalat işlemleri 50 yıla yakın tecrübesi ve Türkiye’de sektörünün öncü firması olan kardeş firmamız Şahin Rektifiye bünyesinde yapılmaktadır.

Servis Hizmetleri ve Komple Revizyon - 01 - RevMer - Revizyon Merkezi

%100 Revizyon

Komple motor yenileme / motor rektifiye hizmetimiz sayesinde aracınızın motorunun ömrü kayda değer şekilde uzar ve yeni motor masrafından kurtulmuş olursunuz.

Garantili Revizyonlar!

Servis Hizmetleri ve Komple Revizyon - 02 - RevMer - Revizyon Merkezi

Tüm revizyon hizmetlerimizi eşsiz RevMer garantisiyle gerçekleştiriyoruz.