Kavrama ve Volant Revizyonu, Yenileme ve Tamiri

Kavrama Volant - Revmer - Revizyon Merkezi - Revmer.com.tr

Kavrama ve Volant Revizyonu

Kavrama ve volant revizyonu departmanımızda; yeni nesil araçlarda kullanılan DMF (Çift Kütleli Volant) veya genel olarak bilinen ismi ile Yaylı Volant revizyonunu Üretici firmaların öngördüğü standart ve belirtilen spekt değerleri içerisinde yapmaktayız.

Ayrıca firmamız bünyesinde kavrama revizyonları (Dual Clutch) garantili olarak yapılmaktadır. Genel bilinen adı ile yağlı ve/veya kuru kavrama revizyonları Üretici firmaların belirlemiş olduğu spekt değerleri içerisinde Revizyonları yapıldıktan sonra Test işlemleri yapılarak oluşan aşınma ve arızalar giderilmektedir.

Kavrama ve Volant Revizyonu - 01 - RevMer - Revizyon Merkezi

%100 Revizyon

Revizyon yapılan tüm volanların yay perçin vb detay parçaları değiştirilerek sıfır parça ile aynı ömürde çalışması sağlanır. Yanma oluşan yüzeyler sıfır bir parça ile aynı yüzey prüzlülük değerlerinde işlenerek komple revizyon yapılmaktadır.

Kavrama ve Volant Revizyonu - 02 - RevMer - Revizyon Merkezi

%100 Ömür Artışı

Titreme, balata yanması, ses, vites geçişlerinde vuruntu gibi birçok şikayet ile sökülen kavramalar öncelikle doğru arıza tespiti yapıldıktan sonra, kavrama sistemi içerisinde bulunan piston, balata, pleyd ve yay gibi detay parçalar değişimi yapılarak sıfır parça ile eşdeğer özellikler ve aynı ömürde kullanılacak şekilde revizyonu yapılmaktadır.

Garantili Kavrama ve Volant Revizyonu!

Kavrama ve Volant Revizyonu - 03 - RevMer - Revizyon Merkezi

Direksiyon kutusunun / pompasının revizyonu yapılırken öncelikle arızalanan parçanın tespit edilmesi gerekir. Bunun için yüksek teknoloji test ekipmanlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan araç çalışma koşullarına göre dizayn edilmiş yüksek teknoloji test ekipmanları ile revizyon öncesi ve sonrası üretici firmaların belirlediği standartlarda test işlemleri garantili olarak yapılmaktadır.