Direksiyon Kutusu Revizyonu, Yenileme ve Tamiri

Direksiyon Kutusu Revizyonu- Revmer - Revizyon Merkezi - Revmer.com.tr

Direksiyon Kutusu Revizyonu

Direksiyon Sistemleri Revizyonu - 01 - RevMer - Revizyon Merkezi

RevMer Garantisi

Elektronik destekli direksiyon kutusu revizyon işlemleri garantili yapılmaktadır. Revizyon işlemleri tamamlanan direksiyon sistemlerinin test işlemleri araç çalısma koşullarına uygun şekilde test edilmektedir.

Direksiyon Sistemleri Revizyonu - 02 - RevMer - Revizyon Merkezi

Titizlikle Yapılan Testler

Tüm direksiyon pompaları için revizyon öncesi arıza tespiti ve revizyon sonrası performans testi elektriksel veya hidrolik olarak araçların çalışma koşulları simüle edilerek yapılmaktadır.

Direksiyon Sistemleri Revizyonu - 03 - RevMer - Revizyon Merkezi

Hassas Ölçümler

Tüm hidrolik direksiyon kutuları için kremayer milinde üretilen akış parametrelerini ölçerek gövdedeki, teflon halkalardaki veya contalardaki aşınma ve kaçakları görebiliriz. Direksiyon kutularının test işlemi hareket halinde ve park halinde olacak şekilde çeşitli yüklere tabi tutularak yapılabilmektedir.

Direksiyon Sistemleri Revizyonu - 04 - RevMer - Revizyon Merkezi

Tüm Araçlar İçin Ürün Desteği

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılamaya yönelik tüm araç gruplarına yönelik her nevi direksiyon kutusu / direksiyon pompası veya sıfır direksiyon kutusu / direksiyon pompası ürün stoklarımızda bulunmaktadır.

Elektrikli Direksiyon Kutusu Revizyonu

Elektrikli Direksiyon Sistemleri Revizyonu - 01 - RevMer - Revizyon Merkezi

RevMer – Revizyon merkezi olarak tüm direksiyon kutusu revizyonları için teknik alt yapımız mevcuttur. Özellikle 2010 yılından sonra yaygınlaşmış olan EPS ( Electric Power SteeringElektrikli Direksiyon Sistemleri konusunda alanında uzman ekibimiz ve en modern test ekipmanları ile değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bu alanda dünyaca ünlü çözüm ortağımız olan MSG Equipment ile tüm direksiyon kutusu arıza tespit ve güncellemelerini gerçekleştirmekteyiz.

Elektrikli Direksiyon Sistemleri Revizyonu - 02 - RevMer - Revizyon Merkezi
Elektrikli Direksiyon Sistemleri Revizyonu - 03 - RevMer - Revizyon Merkezi

Elektrikli Arıza Tespiti ve Kalibrasyon

Direksiyon şikayeti olan kullanıcıların problemlerini arıza tespit cihazlarımız ile tespit edip hangi aksamların onarılması gerektiği kararlaştırılır ve ardından revizyonu gerçekleştirilen elektrikli direksiyonların araç üzerinde kalibrasyon ve yazılımlarını gerçekleştirilir.

Elektrikli Direksiyon Sistemleri Revizyonu - 04 - RevMer - Revizyon Merkezi

Elektronik Devre ve Aksam Onarımı

Direksiyonların / direksiyon kutularının mekanik aksamlarının yanı sıra elektronik devre ve kontrol ünitelerinin tamir ve parça değişimlerini yapabilmekteyiz. Kalitenin tesadüf eseri oluşmadığı bilinciyle her geçen gün yenilikleri takip ederek değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Garantili Direksiyon Kutusu Revizyonu!

Direksiyon Sistemleri Revizyonu - 05 - RevMer - Revizyon Merkezi

Direksiyon kutusunun / pompasının revizyonu yapılırken öncelikle arızalanan parçanın tespit edilmesi gerekir. Bunun için yüksek teknoloji test ekipmanlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan araç çalışma koşullarına göre dizayn edilmiş yüksek teknoloji test ekipmanları ile revizyon öncesi ve sonrası üretici firmaların belirlediği standartlarda test işlemleri garantili olarak yapılmaktadır.