Direksiyon Kutusu Revizyonu Test Aracı - 01- Revmer - Revizyon Merkezi

Elektrikli direksiyon kutularında meydana gelen arızaların tespiti ve garantili elektrikli direksiyon kutusu revizyonu için, tamamen yerli ve milli imkanlar ile üretimi tamamlanarak devreye alınan test ekipmanımız ana üretici firmalardan tam not aldı.

Direksiyon kutularının araç üzerindeki yük ve yol koşulları simüle edilerek net arıza tespitleri ve revizyon sonrasında garantili final testleri ekipman üzerinde yapılmaktadır.

Ekipmanımız sayesinde direksiyonların elektronik devrelerini ve hata kodlarını tespit edebilmenin yanında, motor ünitelerinin ve aktarım parçalarının yük altındaki performans ve ömürleri ile ilgili tüm değerleri elde edebiliyoruz.

Ülkemizde bulunan tüm araç gruplarının yazılım ve donanım speklerine sahip olan cihazımız, değerli müşterilerimize hızlı, garantili ve uzun ömürlü direksiyon kutusu revizyonu imkânı sağlamaktadır.

Direksiyon kutusu revizyonu, direksiyon kutusu yenileme, tamiri, onarımı ve bakımı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın:

https://www.revmer.com.tr/hizmetler/direksiyon-kutusu-revizyonu/

,DireksiyDireksiyon Kutusu Revizyonu Test Aracı - 02- Revmer - Revizyon Merkezion Kutusu Revizyonu Test Aracı - Revmer - Revizyon Merkezi